Intensive School of English Brighton Dil Okulu

Intensive School of English Brighton

Intensive School of English Brighton 1997’de kurulmuştur. O günden beri uygun fiyatları ve kaliteli eğitimiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Brighton şehir merkezinde yer alan okulumuz sabah, öğle ve akşam saatlerinde olan kurslarıyla öğrencilerine esnek bir program imkanı sunmaktadır.

Kurslar

  • General İngilizce

İngilizce dil bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme özelliklerini geliştirme isteyen her seviyeden (A0-C2) öğrencilerimize açıktır.

  • Cambridge FCE

FCE (First Certificate in English) bir upper-intermediate(C1) seviye sınavı hazırlık kursudur. İngilizce yazma ve konuşma seviyelerini geliştirmek isteyen herkes için ideal bir programdır.

  • Cambridge CAE

Bu programımızda size hafta 6 saat,9 saat, 15 saat ve 21 saat şeklinde albileceğiniz esnek ders programı sunuyoruz.

  • IELTS

IELTS Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemidir (International English Language Testing System). Okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü kontrol ederek İngilizce iletişim becerilerini test eder.

  • Business English

ISE İş İngilizcesi programı ile BEC sertifikasını (Cambridge Business English Certificate) da almanızı sağlar. Bu sertifika iş hayatınızda işine yarayacak en önemli sertifikalardandır.

  • Diğer Cambridge Sınavları ve Kurs Programlarımız

Cambridge Key English Test (KET)

Cambridge Preliminary English Test (PET)

Cambridge First Certificate (FCE)

Cambridge Certificate of Advanced English (CAE)

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE)

  • Birebir Kurslar

Alanında uzman hocalarımız tarafından öğrencilerimizin özel dersler aldıkları programlardır. Ders saatleri öğrenciye göre daha esnek olarak da ayarlanabilir.

  • Gençler için Program (8-17)

Bu program 18 yaşın altındaki çocuklar için uygun bir programdır. Bu program dahilinde aile yanı konaklama sağlanmaktadır ve grup aktiviteleri ile gencin sosyalleşmesine katkıda bulunulmaktadır.

Konaklama

Okulumuz araclığıyle çeşitli paketler ile aile yanı konaklama imkanını öğrencilerimize sağlamaktayız. Bu paketler sadece konaklama, konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği ya da konaklama ve kahvatlı şeklinde olmak üzere seçilebilmektedir. Ayrıca tek kişilik ya da çift kişilik odalarda kalma seçenekleri de sizlere sunulmaktadır.

Ayrıca buraya gelen uluslararası öğrencilerle ev de kiralayabilirsiniz ve okulumuz bu konuda da öğrencilerimize yardımcı olmaktadır.