Ntec Yeni Zelanda Dil Okulu

ntc-yeni-zelanda-dil-okulu

NTEC Hakkında

ntc-hakkindaNTEC’in İngilizce ve Yüksek Eğitimdeki mükemmel sonuçları ve öğrenci başarıları, NZQA’in     (Yeni Zelanda Eğitim Otoritesi) Dış Gözlem Raporlarına da  yansımış  ve NTEC,  NZQA   tarafından her  yıl hazırlanan  bu   raporlarda  öğrencilerin  yüksek başarı oranları, akademik eğitim süresince aldıkları destekler ve eğitim sonrası meslek edinme oranları da göz önünde bulundurularak “1. Kategori” (en  iyi eğitim standartlarına  sahip) olarak gösterilmiştir. Bu  raporlar internette  NZQA-EER Report  olarak gösterilmekte  ve  isteyen  her  birey bu  raporları özgürce okuyabilmektedir. Bu  raporlarda NZQA, NTEC’i “Highly  Confident” yani  “Yüksek Derecede Güven” duyduğu  eğitim  kurumlarının  içerisinde göstermektedir.

Yeni  Zelanda Göçmenlik Kanunları, bir  çok öğrencinin eğitim hayatlarından sonra Yeni Zelanda’da çalışmak yada yerleşmek istediklerini göz önünde bulundurarak, bu konuda fırsatlar sunmaktadır. NTEC, öğlencilerine Yeni Zelanda’da çalışma ortamına entegre olmalarını kolaylaştıran etkinlikler sunar.  Bu   doğrultuda  onları avantajlı duruma getirecek iş yaşamı ve pratiğe  dayalı bir eğitim sistemi ile  beraber, kısa   kurslar, sertifika, diploma,  ve master  programları  gibi   kursları bir çok alanda öğrencilerine sunmaktadır.

Auckland Hakkında

Auckland 1,5 milyonluk nüfusu ile Yeni Zelanda’nın en büyük şehridir.  Yeni  Zelanda’nın nüfusunun üçte biri Auckland şehrinde yasamaktadır.

auckland1 auckland2 auckland3

Auckland,  Pasifik’teki yaşanabilir  en  güzel, dünyadaki en güzel üçüncü şehir olarak gösterilmiştir   (2016    Mercer   Quality   of    Living Survey). Yeni Zelanda yazları sıcak (12 ile 24 derece) ve kışları  serindir (9 ile 16 derece). Yazları Aralık’tan Mart ayına kadar sürer.

Ntec’te İngilizce

Genel İngilizce

ntecde-ingilizceNtec’in sunduğu,  bir   çok sınıf  seçeneği ile  tam olarak bulunduğunuz  İngilizce seviyesinde eğitim alırsınız. İngilizceyi bütün seviyelerinde öğrenerek, NZQA   ve  Common   European  Framework standartlari ile uluslararası tanınan  bir  diplomaya sahip  olursunuz. Böylece, eğitim  gördüğünüz seviyede     uluslararasi     standartlar    tarafından tanınır,  ve  bu  seviyeye uygun  şekilde  İngilizce konuşursunuz.

Gelişiminiz her daim  öğretmenler  ve mentorlar tarafından takip edilir,  böylece ulaşmak istediğiniz seviyeye doğru mesafe kastettiğinizden emin olunur. Size özel,   en  son uygulama  ve öğrenme tekniklerinin kopyalarından oluşan akademik dokumanlar ve Ntec Online English Package, 7/24 bilgisayar ve telefonlarınızdan erişebileceğiniz şekilde   dinleme,    yazma,   okuma,    telaffuz,   ve konuşma pratiklerinden oluşmuş şekilde size sunulur.


IELTS Kursu

ntec-ielts-kursuIELTS  sınavında alınan  güçlü  sonuçlar  İngilizce konuşlan ülkelerde, oturumdan  akademik geleceğinize   kadar   birçok  fırsat  kapısını  acar. Ntec IELTS Kursunda, bu sınavda  karşılaşacağınız soruların cevaplarını ve cevaplama   tekniği ve stratejisi anlatılır.

Bu  kursta ihtiyacınız olan en son materyaller  size sunulur. Cambridge Developed  Online Öğrenme materyalleri, ve dört alanda ayrı ayrı yapılan pratik sınavlarının sonuçları mentor  ve öğretmenlerimiz ile gözden geçirilir ve geliştirilmesi gereken alanlar anlatılır.

Intermadiate seviyesi, öğrencilerin   IELTS sınıfına girebilmesi için  gerekli İngilizce seviyesidir. Uç ayrı seviyeden oluşan IELTS sınıflarımız öğrencilerimizin hedeflerine göre oluşturulmuştur.

IELTS 1 – to 5.5

IELTS 2 – to 6.5

IELTS3 – to 6.5 +


nuran-bektasNuran Bektaş

IELTS Preparation

Yeni  Zelanda’ dan  merhabalar. Nuran ben. Yaklaşık  7  ay önce   geldim   buraya,  amacım   Ingilizcemi  geliştirmekti gerçek anlamda. Ama çok daha fazlasını buldum, çok daha fazlasını aldım ve alacağımın ümidiyle de çalışmaya devam ediyorum.  NTEC,  buranın sayılı   okullarından  biri.  Dersler dışındaki  aktivitelerle  desteklenen   sürecin   meyvelerini okul sonrasında da vereceğine  inanıyorum. Gerek eğitimci çevresi, gerek çalışanları ve öğrenci çevresiyle bana  destek olan bu gruba sonsuz teşekkürler


ingilizce-fakultesi-baskaniİngilizce Fakültesi Başkanı’ndan

Yurtdışında okumak, hayat boyu kalıcı  olacak ve hatırlanacak bir tecrübedir. Ntec olarak biz  bunu çok iyi biliyor,  bu doğrultuda öğrencilerimizin yasayacakları bu tecrübeyi, İngilizcelerini geliştirebilecekleri, birçok aktivite ile arkadaş edinmeleri ve sosyalleşmelerini, şehir ve ülkeyi tanımalarını sağlıyoruz.


Christchurch
Christ
church İngilizce (Yeni)

Christchurch İngilizce Kurslarımız 22 Ağustos’tan itibaren Christchurch Şehrinin merkezinde bulunan kampüsümüzde başlayacaktır.  Christchurch Kampusumuz, şehir merkezine, toplu taşıma merkezine, alışveriş ve kütüphaneye dakikalar uzaklığında.

 


 

Neden İngilizceyi Ntec’te öğrenmeli?

neden-ntec2

NZQA tarafından, 1. Kategori okul olarak gösterilmiştir, eğitim performansı olarak “Highly Confident” (Yüksek Güven) duyulmaktadır.

 • 25 ayrı ülkeden gelen farklı milletlerden olan ogrencilerimiz
 • 20 saat çalışma hakki
 • Ücretsiz telaffuz, konuşma, ve CV yazma sınıfları
 • Banka Hesabi, Otobüs kartı, civar  restaurant ve kafelere kadar her konuda bilgilendiren Yardım Masası
 • Öğrenci kafeteryası ve Student Lounge
 • Online 7/24  erişime acık  Online İngilizce Dersleri
 • Okuma Merkezi ve Kütüphane
 • En son İngilizce ve IELTS materyallerine ücretsiz erişim
 • IELTS bilgisayar laboratuvarı
 • Kampüste Ücretsiz WIFI
 • Ücretsiz yazıcı ve tarayıcı kullanımı

Okuma Merkezi’nden

neden-ntec1

Dil  Geliştirme ve Etüt Departmanı, öğrencilerin Ntec’te okudukları sure boyunca en iyi akademik desteği aldığından emin olur  ve öğrencilerimize yârdim bekledikleri alanlarda destek olurlar:

 • Kütüphane
 • Bire-Bir yârdim
 • İngilizce Konuşma Sınıflar
 • İngilizce Yazma Sınıfları
 • IELTS hazırlık
 •  Online İngilizce Sınıfları

kubra-kacanKübra  Kaçan

General English

Herkese Merhaba;Tesadüfen izlediğim bir  program sonrası Yeni Zelanda’da ingilizce eğitim almaya karar verdim.Uzun uğraşlar sonrasında  ailemi ikna ettim.Buraya gelme  fikrimin,hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olduğuna inanıyorum.Ntec’in

1.sınıf bir okul olduğunu burada öğrendim.Planım 6 aylık eğitimdi fakat aldığım eğitimin kalitesi ve buradaki konforlu ortam,dönüş tarihimi 10  ay sonrasına ertelememe  neden  oldu.Eğer zamanı geri   alma  şansım  olsaydı,bunu üniversite eğitimimide  burada almak için  kullanırdım


NTEC Fiyat Listesi

Türkiyeli Öğrenciler için  Özel Ücret Listesi:
( Temmuz-Aralık 2016  suresince yapılan başvurular için )

Genel İngilizce +

IELTS

 

Ücret

Materyal

Ücreti

 

Sigorta

 

Toplam

 

Kazançlar

Kayıt Suresi YZD YZD YZD YZD

 12 Hafta

($350        $250)

$3,000 $200 $136 $3,375

 

•    Havalimanından alış ($90)

•    1 haftalık paylaşılan  oda  ($180)

 16 Hafta

($350        $235)

$3,760 $200 $175 $4,135

 

•    Havalimanından alış ($90)

•    1 haftalık paylaşılan  oda  ($180)

 24 Hafta

($350         $200)

$4,800 $200 $242   $5,242

 

•    Havalimanından alış ($90)

•    1 haftalık paylaşılan  oda  ($180)

 36 Hafta ($350         $200)   $7200   $300 $363   $7863

 

•    Havalimanından alış ($90)

•    1 haftalık paylaşılan  oda  ($180

 40 Hafta ($350         $200)   $8000   $300 $403   $8703

 

•    Havalimanından alış ($90)

•    1 haftalık paylaşılan  oda  ($180

Kayıt İçin  Bilgi İstek Formu‘muzu doldurabilir veya telefonla destek alabilirsiniz.  Tel : 0212 542 58 37 Gsm : 0532 270 10 57