Amerika Yaz Okulları

amerika yaz okulları akademiyed

Amerika yaz okulları her öğrencinin hayalidir. Akademiyed olarak Amerika’da en güzel üniversite kampüslerinde yaz okulu düzenliyoruz. Amerika’nın en iyi üniversitelerinin kampüslerinde düzenlediğimiz yaz okullarında çok zengin bir içerik yanı sıra Amerika şehirlerinin en ünlü yerlerine de geziler düzenlenmektedir. Öğrencilerinizin yaş aralığına, gitmek istediğiniz bölgeye ve farklı okul seçeneklerine göre size uygun Amerika’da yaz okuluna Akademiyed ile gidebilirsiniz.

Amerika Yaz Okullarında İngilizce

Haftada 20 ders veya yoğun program olarak 30 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Dersler genellikle genel İngilizce düzeyini geliştirmek amacındadır. SAT veya TOEFL gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için akademik içerikli ve sınav odaklı yaz okulları da bulunmaktadır.

Amerika Yaz Okullarında Konaklama

Üniversite kampüslerinde veya aile yanı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Üniversite kampüslerinde konaklamada öğrenciler üniversite öğrencisi gibi yaşama imkanı bulacak ve kampüsün olanaklarından ve aktivitelerden daha fazla yararlanacaktır. Kampüsler 24 saat gözetim altındadır.

Aile yanı konaklamada ise yerel kültürü yakından tanıyacak ve İngilizceyi doğal ortamında daha fazla deneyimleyecektir. Öğrenciler aile yanında konakladıklarında kendilerine bir oda verilmektedir. Aile öğrenciye okula nasıl gidip geleceğini öğretir veya kendisi götürür. Akşam yemeklerini birlikte yerler ve yemekten sonra sohbet ederler veya aile aktiviteleri yaparlar.

Amerika Yaz Okullarında Aktiviteler

Amerika özellikle dış mekan aktivitelerinde çok geniş olanaklara sahiptir. Yaz okullarında her gün en az bir aktivite yapılır. Spor, sanat, el işi, müzik gibi alanlarda aktiviteler yapılırken İngilizce pratik olanakları artmaktadır. Her akşam da film gecesi, oyun gecesi, quiz ve sanat etkinlikleri gibi aktiviteler yapılır.

Amerika Yaz Okullarında Geziler

Her bir Amerikan şehri gezilip görülecek müzeleri, tarihi yerler ve doğal güzelliklerle doludur. Yaz okulu programlarında haftada en az 1 yarım gün ve 1 tam gün geziler yapılmaktadır. Seçtiğiniz şehre göre şehir ve doğa gezileri olanakları farklı olmakla birlikte çok geniş seçenekler vardır. Gezilerle Amerikayı tanıma ve insanlarla iletişimde olma şansı yakalarsınız. Boston, New York gibi şehirlerde daha çok şehir gezileri yapılırken Los Angeles, San Diego, Miami gibi şehirlerde muhteşem plajlar, okyanus ve tema park aktiviteleri yapılır.

Amerika Yaz Okullarında Ulaşım Ve Havalimanı Transfer

Amerika’da havalimanından alınan bireysel veya grup öğrencilerimiz kalacakları kampüs veya aileye bırakılmakta ve geri dönüşte de havalimanı transferi yapılmaktadır.

Amerika Yaz Okulları

Los Angeles Yaz Okulları

Boston Yaz Okulları

New York Yaz Okulları

San Diego Yaz Okulları

Florida Yaz Okulları

California Yaz Okulları

Las Vegas Yaz Okulları

Tennessee Yaz Okulları

 

Amerika Yaz Okulları

Embassy Summer 

Plus Summer 

FLS Summer

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Tel : 0212 542 58 37  Mail : info@akademiyed.com.tr

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?