İspanya Dil Okulları

ispanya-dil-okullari-akademiyed

İspanya dil okulları İspanyolca’yı ülkesinde ve kültüründe öğrenebileceğiniz en uygun ortamlar sunar. İspanyolca dünyada en çok konuşulan 2. dildir.  21 ülkenin resmi dili olan İspanyolca 450 milyondan fazla insan tarafından anadil olarak kullanılmaktadır. Bu ülkelerin çoğu gelişmekte olan ülkelerdir ve ithalat ihracat yapmak için çok elverişli ülkelerdir.

İster İspanya ve İspanyolca konuşulan diğer ülkelerle ticaret yapmak isteyin isterseniz İspanyolca konuşulan ülkelerde lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyin İspanyolcayı en iyi İspanya’da öğrenebilirsiniz.

İspanya’da 1 haftadan 1 yıla kadar değişen sürelerde dil eğitimi alabilirsiniz. Bu süre İspanyolca seviyenize ve ulaşmak istediğiniz seviyeye göre değişiklik göstermektedir.

İspanya’nın Akdeniz  kıyısında İspanyolca öğrenebileceğiniz birçok şehri vardır. Barcelona, Valencia ve Malaga bunlardan bazılarıdır. Başkent olan Madrid’de de çok kaliteli İspanyolca kurslarında eğitim alabilirsiniz.

İspanya çok turistik bir ülkedir. Tarihi ve kültürel mirası çok eskilere dayanır. Bu ülkede İspanyolca öğrenirken siz de bu tarihi ve kültürü yakından tanıyabilirsiniz.

İspanya’da dil eğitiminiz sırasında aile yanı veya yurt konaklama seçeneklerinden yaralanabilirsiniz. Yurtlarda uluslar arası öğrencilerle daha fazla zaman geçirebilir ve birlikte İspanya’yı keşfedebilirsiniz. Aile yanı konaklamada genellikle kahvaltı va akşam yemeği dahil olur. İspanya Akdeniz yemek kültürüne sahip muhteşem bir mutfaktır. Ailelerle İspanyocanızı pratik yapabilir ve son derece lezzetli İspanyol yemeklerinden bol bol tadabilirsiniz.

Türkiye’den Barselona, Madrid, Malaga gibi birçok şehre direkt uçuşlar vardır ve 4 saat sürmektedir. Şehirler arası ulaşımı da tren veya otobüslerle kolaylıkla yapabilirsiniz.

 İspanya’ da İspanyolca Dil kursları

  • Genel İspanyolca Kursu
  • Yoğun İspanyolca Kursu
  • İş için İspanyolca Kursu
  • DELE Sınavı Kursları
  • İspanyolca Hazırlık senesi Kursları-Üniversite eğitimi için
  • İspanyolca + Sanat Kursu
  • İspanyolca + Staj
  • İspanyolca Yaz Okulları

İSPANYA DİL OKULLARI

BARCELONA

GRANADA

MADRID

MALAGA

MALLORCA

MARBELLA

SALAMANCA

SEVILLA

TENERIFE

VALENCIA

Daha fazla bilgi ve kayıt işlemleri için bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?