Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları

Malta yaz okulları öğrencilerimize çok iyi bir İngilizce pratiği yanında muhteşem bir Akdeniz tatili de sunar. Malta 3 adadan oluşur. En büyüğü Maltadır. Gozo ve Comino diğer adalardır. Malta çok önemli bir eğitim ve turizm ülkesidir.

Malta yaz okullarında öğrenciler dünyanın birçok yerinden gelmiş uluslar arası öğrencilerle birlikte kendi yaş grubu ve dil seviyesine göre sınıflarda İngilizce eğitimi alıp çeşitli sportif ve kültürel etkinlikler ve geziler yapmaktadırlar.

Neden Malta Yaz Okulları?

  • Gün geçtikçe popülaritesi artan bir ülke olan Malta, Anglosakson geleneği ve Avrupalı olmanın harmanını, Akdeniz kültürü ve konukseverliği ile birleştirerek ziyaretçilerine sunmaktadır.
  • Hükümeti eğitime çok önem vermektedir ve okullar üzerinde artarak devam eden denetimleri sayesinde eğitim kalitesi çok iyi korunmakta ve geliştirilmektedir.
  • İklimi Akdeniz iklimi olduğu için, yıl boyunca ılıman hava hakimdir ve yaz ayları sadece 3 ay ile sınırlı değildir. Bunun pozitif etkisiyle dil eğitimi ile tatili aynı anda yapabilme imkanı vermektedir.
  • Malta, Türkiye’ye yakın olduğu için hem ulaşım süresi daha kısadır hem de ulaşım ücreti daha ekonomiktir.
  • Güvenlidir ve suç oranı en düşük Avrupa ülkesidir.
  • Türkiye’den gelip Türk damak tadını aramak yerine çok popüler Türk restoranlarında yemek yiyebilir, uydu yayınlarından isterseniz Türk televizyonlarını izleyebilirsiniz
  • Güler yüzlü ve cana yakın yerli halk – Akdeniz kültürü !
  • İngiltere gibi destinasyonlardan daha ucuz yaz okulu ücretleri + yaşam masrafı (yiyecek içecek taşımacılık vb.)

Malta Yaz Okullarında İngilizce

Konuşma ve dinleme pratikleri üzerinden genel İngilizce dersleri yapılmaktadır. 7-17 yaş arasına eğitim verme konusunda deneyimli ve eğitimli öğretmenler sınıfta öğrencilerin konuşmasını teşvik edecek aktivite ve ders içerikleri hazırlamaktadır. Bir konu hakkında münazara ve tartışmalar, role play ve yarışmalar ile öğrenciler sınıflarında diğer ülkelerden gelen uluslararası öğrencilerle eğitim alır ve pratik yaparlar.

Malta Yaz Okullarında Aktiviteler

Malta bir Akdeniz ada ülkesi ve yılın 365 günü güneşli ve yılın büyük çoğunluğu hava sıcak. Bu yüzden deniz aktiviteleri için çok uygun. Yaz okulu esnasında deniz tatili de yapmış olacaksınız.

Malta’nın tarihi ve turistik yerleri de ünlüdür. Turistik şehri gezileri ve doğa yürüyüşleri aktiviteler arasındadır. Akşamları da quiz, disko, plajda barbekü ve kültür geceleri gibi aktiviteler yapılmaktadır.

Malta Yaz Okullarında Geziler

Malta yaz okulu gezileri Valetta, St Julian’s Mdina, Marsaxlokk, Gozo ve Comino adalarına yapılır. Temel Reis fil seti bölgesine ve Malta Akvaryumuna da geziler düzenlenmektedir.

Malta Yaz Okullarında Konaklama

Malta yaz okullarında konaklama genellikle okulların yurdunda yapılır. Bu sayede 24 saat gözetim ve grubun bir arada olması sağlanır. Bireysel veya grup halinde Malta’ya giden öğrenciler aile yanında da konaklayabilirler. Bu sayede Malta günlük yaşamını ve kültürünü yakından tanıyabilirler.

Malta Yaz Okullarında Ulaşım ve Karşılama

Paket programımız içinde Malta havalimanına gidiş dönüş transferde dahildir. Okulun servisi öğrencileri alıp okula ve dönüşte de havalimanına bırakır.

Malta Yaz Okulları

ESE Yaz Okulları 

EC Embassy Yaz Okulları 

Sprachcaffe Yaz Okulları

Malta’da yaz okulları ile ilgili daha geniş bilgi için lütfen bizi arayınız.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Tel : 0212 542 58 37  Mail : info@akademiyed.com.tr

Malta dil okulları için linkten bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?