Fransa Dil Okulu

fransa-dil-okullari-akademiyed

Fransızca öğrenmek için Fransa dil okulu eşsiz ortamlar sunar. Fransa ile Türkiye arasında ticari ve ekonomik ilişkiler oldukça gelişmiştir. Fransa’nın Türkiye’ye yakın olması büyük bir hammadde, yarı mamül ve son ürün üreticisi olan Fransa’dan ithalatımızı arttırmıştır.

Fransız şirketlerinde çalışmak veya Fransa ile ticaret yapmak isteyenlerle Fransa’da yüksek eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler Fransa’ya Fransızca öğrenmek için gidebilirler. Fransızca 33 ülkenin remi dilidir.

Paris Fransızca öğrenmek için en çok tercih edilen şehirdir. Paris Fransa’nın başkentidir. Çok turistik olan şehir tarihi, kültür ve sanat konularında muhteşem eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Fransızca öğrenmek için tercih edilen diğer şehirler Nice, Vichy, Ambois, Rochelle, Cannes’dır.

Çalıştığımız dil okulları aracılığıyla öğrencilerimize aile yanı ve yurt konaklama ayarlıyoruz. Öğrenciler yurtlarda uluslararası öğrencilerle pratik yapma şansına sahip oluyorlar. Yurtlarda genelikle paylaşımlı mutfaklar bulunmakta ve öğrenciler kendi yemeklerini yapmaktadır. Aile yanı konaklama da ise Fransız hayat ve kültürünü yakından tanıyabiliyorlar ve anadili Fransızca olan kişilerle pratik yapabiliyorlar. Aile yanı konaklamada kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından hazırlanmaktadır.

Fransızca Dil Okulu Eğitimi Sırasında Çalışma:

Uzun dönem dil okulu öğrencileri Fransa Çalışma Bakanlığından ön izin alarak part time çalışabilirler. Fransa’da çalışabilmek için orta derecede Fransızca bilgisine ihtiyaç vardır.

 

Fransa’ da Fransızca Dil kursları

  • Genel Fransızca Kursu
  • Yoğun Fransızca Kursu
  • İş için Fransızca Kursu
  • DELF Sınavı Kursları
  • Fransızca Hazırlık senesi Kursları-Üniversite eğitimi için
  • Fransızca + Sanat ve ya Spor Kursları
  • Fransızca Yaz Okulları

FRANSA DİL OKULLARI

AMBOISE

LA ROCHEL

NICE

PARIS

Detaylı bilgi ve ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı için bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?