İrlanda Dil Okulları

 

irlanda-dil-okullari-akademiyed

İrlanda İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler tarafından yeni keşfedilmektedir.  Bundan dolayı İrlanda hükümeti Türkiye’de İrlanda’yı tanıtabilmek için özellikle yaz tatilinde İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için kolaylıklar sağlamaktadır.İrlanda’nın ana dili İngilizcedir. Uluslar arası okulların İrlanda’da dil okulları vardır. Nüfus yoğunluğu azdır. Genellikle genç bir nüfusa sahip İrlanda’da insanlar yabancı öğrencilere çok sıcak davranmaktadır. Tarihi zenginlikleri ve yemyeşil doğasıyla hem şehir hem de kırsal hayatı harikadır. İrlanda dil okulları yurtlarda ve aile yanında konaklama sağlar. Aile yanı konaklamalar genellikle okula yakındır. Ulaşım olanakları oldukça çoktur. Türkiye’den Dublin’e direkt uçuş bulunmaktadır.

İrlandalılar ülkelerine azizler ve eğitim ülkesi demektedirler ve İrlanda’da eğitim kalitesi çok yüksek ve verilen değer çok fazladır. İrlanda tarihinde çok önemli yazar ve sanatçılara sahiptir. Guliver’in Gezileri kitabı yazarı Jonathan Swift, Oscar Wilde, George Bernard Shaw, William Butler Yeats, Samuel Beckett bunlardan bazılarıdır.

İrlanda dil okulları 25 hafta ve üzeri İngilizce eğitimi için giden öğrencilere part time çalışma hakkı vermektedir. 25 hafta ve üzeri giden öğrenciler 25 haftalık eğitimleri boyunca haftada 20 saat part time ve daha sonra 8 hafta daha kalıp full time çalışabilirler. Böylece derste öğrendikleri İngilizcelerini sosyal hayatta kullanma ve pratik yapma şansı bulurlar.

İRLANDA DİL OKULLARI

Okulların MEI Ireland onaylı olup olmadığını linkten kontrol edebilirsiniz.

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?