London School of Business and Finance Londra’da Yüksek Lisans

Londra’da Yüksek Lisans

Yepyeni Yüksek Lisans Sertifikaları

Var olan Yüksek Lisans Sertifika portfolyomuza 2 yeni eklenti yaptığımızı açıklamaktan mutluluk duyarız! Devamlı değişen ve büyüyen piyasa için sizlere şu programları sunmaktayız:

PG Certificate in Advertising and Marketing (Reklamcılık ve Pazarlama)
PG Certificate in Digital Marketing (Dijital Pazarlama)

Bu programlar uygulamalı durumlara odaklanmıştır ve öğrencileri iş hayatına başlarken içine girecekleri profesyonel çevreye hazırlamak amaçlanmıştır.

Pazarlama ve Araştırma Kurumu (MRS) ile yeni Ortaklık

Pazarlama ve Araştırma Kurumu (MRS) ile London School of Business and Finance idari eğitim alanında yeni bir ortaklığa adım atmıştır.

MRS araştırma ve iş zekası, sağladığı eğitim, araştırma, analitik ve pazarlama bilimi yetkinlikleri ile dünyanın en önde gelen kuruluşudur. MRS üyelerini sınıflarımızda ağırlamak için can atıyoruz!

Yenilenmiş ve Gelişmiş: İleri Düzey Innovation & Entrepreneurship Sertifikası (Yenilikçilik & Girişimcilik)

İleri düzey Innovation & Entrepreneurship programımızı yeniledik. Kursumuz yeniden tasarlandı ve daha fazla uygulamalı alan eklendiği gibi adım adım bireysel pratik ve iş planı geliştirme dallarına da önem verildi. Bu yeni alanlar sizin beceri ve bilginizi arttırırken aynı zamanda yenilikçi düşünüp yeni iş fikirleri yaratmanıza da imkan verecek.

5 günlük bu kurs 29 Eylül’de merkez London Billiter Street kampüsümüzde yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Tel : 0212 542 58 39  Mail : info@akademiyed.com.tr

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?