Kurumsal Yurtdışı Eğitim Çözümleri

kurumsal-egitim-cozumleri

Akademiyed kadrosunu oluşturan uzman eğitim danışmanları geniş bir yelpazede farklı sektör deneyimlerinde kurumsal yurtdışı eğitim çözümleri sunmaktadır.

Uzun yıllar hizmet ve sanayi sektöründe çalışmanın verdiği deneyimle kobi ve kurumsal firma çalışanlarının  yurtdışına açılabilmeleri, ürünlerini yeni pazarlara sunabilmeleri, yeni yatırımlar ve hammadde tedarikine kolay ulaşabilmeleri ve sektörlerindeki dünya çapında firmaların gelişmelerini takip edebilmeleri için başta uluslar arası ticaret dili olan İngilizcenin yanında İspanyolca, Çince, Arapça, Rusça gibi dilleri de öğrenme ihtiyaçları doğmuştur.

İngilizce, Almanca, İspanyolca veya başka bir dilde ilerlemek ve iş hayatında o dilde etkili iletişim kurabilmek için çalışanlarınız veya yöneticilerinizin yurtdışında dil eğitimine katılması süreci hızlandırmak için uygun olacaktır. Dilin konuşulduğu ülkeye gittiklerinde dili geliştirmek için yoğunlaşabilir ve odaklanabilirler. Aynı zamanda dili doğal ortamında pratik yapma şansı da bulabilirler.

İleri seviyede İngilizce bilen çalışanlar bazen havacılık, turizm ve otelcilik, hukuk, satış ve pazarlama, sağlık gibi sektörlerde İngilizce sektör literatürüne sahip olmayabilir. Bu durumlarda çalışanınızı yurtdışında eğitime gönderebilir, çok sayıda çalışanınız için İngiltere’den eğitmen getirtebilir veya online olarak sektörünüze uygun çalışanlarınıza İngilizce eğitimi aldırabilirsiniz.

Yöneticilerinizin yurtdışında kalması için çok zamanı yoksa veya kısa zamanda İngilizcesini geliştirmek istiyorsa haftada 30 veya 40 saat gibi yoğun İngilizce kurslarına katılabilir veya özel ders aldırabilirsiniz. Yöneticiniz kendisine uygun bir sayıda hafta İngiltere’ye gidip yoğun bir şekilde eğitim alabilir. Bu programlar genellikle 2 -3 haftalık olabilmektedir.

Kurumsal yurtdışı eğitim çözümlerimiz:

 1. Kısa ve Uzun süreli Genel İngilizce, Çince, İspanyolca, Rusça, Arapça Programları
 2. Business English Kursları
 3. Mesleki İngilizce ve Sertifika Kursları
 4. Sınav Hazırlık Kursları
 5. Tatil kursları
 6. Yöneticiler için yoğun bire bir eğitim kursları

Çalışanlarınız ister tek tek ister grup olarak eğitim almak istesin kurumuzun ihtiyaçları değerlendirilerek gerekli eğitimlerin alınması planlanacaktır.

Kurumsal Hizmetlerimiz

 • Uygun programın hazırlanması
 • Ücretsiz vize danışmanlığı
 • Konaklama ayarlama
 • Karşılama ayarlama
 • Eğitim kazanımları hakkında rapor
 • Şehir ve çevre turları

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Tel : 0212 542 58 37  Mail : info@akademiyed.com.tr

Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?