United World Bournemouth Dil Okulu

United World School of English

United World School of English İngilizce Dil Okulu Bournemouth şehir merkezinde yer alan bir dil okuludur. Okulumuz sizlere birebir ilgi ve esnek kurs saatleri olanakları sunmaktadır ve uygun fiyatlı kaliteli eğitimin merkezi olmuştur. Burada sizin iş, okul hayatınızdaki ya da diğer ihtiyaçlarınıza göre dersler verilmektedir. Dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilere dersler veren kursumuzun yaş sınırlaması grup eğitimleri için en az 13 ve birebir eğitimler için 16’dır. 11 tane sınıfımız mevcuttur ve maksimum 16-18 kişilik sınıflarda dersler verilmektedir.

United World School of English sadece eğitim değil, şehir turları, sosyal faaliyetler etkili öğrenme için gerekli malzemelerin temini ve öğrencinin rahatı gibi konularda da iyi bir hizmet sizi beklemektedir.

Derslerimiz

  • Genel İngilizce: Haftada 10, 15, 20, 25 ve 30 saatlik derslerle verilmektedir.
  • İş İngilizcesi: Haftada 15 saatlik derslerle verilmektedir.
  • FCE, CAE, CPE Sınavlarına Hazırlık: Haftada 10 saatlik sınava yönelik dersler haftada 5-10 saatlik genel İngilizce eğitimleri ile kombine olarak verilmektedir. FCE minimum B2, CAE minimum C1 ve CPE minimum C2 seviye İngilizce gerektirmektedir. Sertifikalar Cambridge Üniversitesinde düzenlenir ve süresizdir.
  • IELTS Hazırlık: Haftada 10 saatlik sınava yönelik dersler haftada 5-10 saatlik genel İngilizce eğitimleri ile kombine olarak verilmektedir.

Bu derslerimizin yanı sıra konuşma ve telaffuz dersleri ek olarak verilmektedir.

Konaklama

16 Yaş ve Üstü Ekim-Mayıs Haziran-Eylül
Tek Kişilik Oda 130£ 145£
Çift kişilik Oda 120£ 135£
16 Yaş Altı Ekim-Mayıs(sadece)         –
Tek Kişilik Oda 155£         –
Çift kişilik Oda 145£         –
Not: Fiyatlar haftalık olarak verilmiştir. Özel hizmetler için irtibata geçiniz.

Okul hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

İngiltere Dil Okulları hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! 0212 542 58 37 www.akademiyed.com.tr