Select English Cambridge Dil Okulu

Select English Cambridge

Select English Cambridge dil okulumuz British Council ve ISI tarafından akredite edilmiş, tecrübeli ve aile ortamına sahip bir dil okuludur. 4 binadn ve çok güzel bir bahçeden oluşan bir kapmpüsümüz vardır.

Sınıflar: 16 tane donanımlı, akıllı tahtaya sahip ve öğrenmeyi destekleyen sınıfa sahibiz.

Öğrenci Alanları: Öğrencilerin sosyalleşebileceği, rahatlayabileceği ve birbirleriyle iletişim kurabilecekleri öğrenci odalarına sahibiz. Burada aynı zamanda TV izleyebilir, gazate, dergi ve kitap okuyabilirler. Ayrıca derslerden sonra kendileri için oluşturulmuş çalışma alanlarını da kullanabilirler.

Okulumuz bunların yanı sıra kafeteryalar, ücretsiz ünternet erişimi ve bahçesinde spor alanlarına sahiptir.

Dersler

  • Genel İngilizce

Okulumuzda genel İngilizce dersleri stantart ve yoğun program seçenekleri ile verilmekte ve 15, 20 ya da 25 saat olarak alınabilmektedir. A1-C2 seviyeleri arası seviyelerde (yani tüm seviyeler) olan öğrencilerimiz programa katılabilirer. Program 16 yaş ve üzeri öğrencilere açık olacaktır ve her pazartesi başlamaktadır.

Neler kazandırır?

  • Kelime bilginiz artar,
  • İngilizce Pratik yaparsınız ve dil bilginiz gelişir,
  • İngilizce konuşma becerileriniz gelişir,
  • Birçok ders kitabına sahip olacaksınız ve daha fazlasını kütüphanelerden ödünç alabileceksiniz,
  • Aksan ve dili öğrenme yolları bakımından 2 yönde size yardım edebilecek 2 ayrı hoca olacaktır.
  • IELTS Hazırlık Kursları

İngilizcesini üst seviyelere taşımak ve Birleşik Krallık’ta üniversite öğrenimini devam ettirmek isteyen uluslararası öğrencilerin geçmesi gereken bir sınavdır. Küçük sınıflarda etkili bir eğitim verilmektedir ve bunun yanında grup eğitimlerinin yanı sıra birebir eğitimler de sizlere verilecektir. Ayrıca sadece IELTS için değil PET, FCE ve CAE sınavları içinde hazırlık kurslarımız bulunmaktadır.

Konaklama

Öğrencilerimize aile yanı konaklama ve öğrenci evlerinde konaklama olmak üzere bu konuda da destek vermekteyiz. Konaklanacak yerler sizzler için özel seçilmiş yerlerdir.