LTC Brighton Dil Okulu

LTC Brighton

LTC Brighton size sıcak bir arkadaş ortamında fazla büyük olmayan bir okul içerisinde etkili bir İngilizce eğitimi sunuyor. Okulumuz iyi bir yerde konumlandığından şehir merkezine sadece 15 dakika uzaklıktadır ve konaklama yerlerimiz okulumuza çok yakındır.

LTC Brighton 5 tane kalıcı İngilizce öğretmeni ile 20 yılı aşkın bir tecrübeyle hizmet vermektedir. Sınıflarımız maksimum 12 kişiliktir ve sezona göre okulumuzda 200’den fazla öğrenci öğrenim görmektedir. 18 tane sınıfımız ile okulumuz 210 kişi kapasitelidir ve okulumuz toplamda 53 tane farklı ülkeden gelen öğrencimize hizmet etmiştir. Dil okulumuz British Council tarafından akredite edilmiş bir dil okuludur.

Milletlere Göre Misafir Oranları (2014)
İtalya %22 İspanya %11
Polonyalı %11 İsveç %11
Kolombiya %7 Avusturya %6
Fransa %6 BAE %5
Türkiye %4 Uruguay %3

 

Kurslar

  • Yetişkinle için:

Genel İngilizce

Standart ve yoğun olarak ikiye ayrılmak üzere genel İngilizce kurslarımız mevcuttur. Şu özellikleri kazandırır;

Sınav Hazırlık Kursları

IELTS Cambridge FCE ve CAE sınavları için hazırlık kurslarını içerir. Okulumuzun yeri bu sınav merkezlerine de yakın konumdadır.

İş Hazırlık Kursları

LTC Brighton Avrupa Birliğindeki staj veya iş fırsatları için öğrenci değişimi programları için sizlere İngilizce hazırlık kursları sunmaktadır. Burada önce dilinizi geliştirir daha sonra programlara katılabilirsiniz.

Öğretmen Eğitimi

Öğretmenlerin kendilerini yetiştirmeleri ve dil becerilerini geliştirmeleri açısından kendilerine büyük bir fırsat sunuyoruz.

  • Gençler İçin Kurslar:

Yaz Okulları

Yaz okulumuz gençler için hem eğlenceli hem de öğretici bir ya programı sunmaktadır. Gençler Brighton’d tatil yaparken İngilizcelerini de geliştirebilecekler.

Eğer 16 veya 17 yaşlarında iseniz, size bazı özel düzenlemeler ile birlikte yetişkin sınıflarında da eğitimler sunabiliriz.

İngiltere Dil Okulları hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! 0212 542 58 37 www.akademiyed.com.tr